Základní informace o řadách výluhů

Jaké jsou rozdíly v užití výluhů s označením ZDRAVÍ, FIT a ZOO?

Výluh ZDRAVÍ je naším prvotním a základním výluhem, zároveň i nosičem ostatních druhů, které jsou již k dispozici, i těch, které aktuálně vyvíjíme a připravujeme.

FIT – Energie je prvním z fitness programů, poskytuje potřebnou energii a sílu před tréninkem, cvičením nebo před zvýšenou psychickou zátěží. Jeho cílem je podpořit sportovce a umožnit jim rovnoměrné využití svých sil během celého výkonu. Tento produkt může být účinnou podporou také pro manažery a všechny ostatní profese se zvýšenou psychickou či fyzickou zátěží. Přijímá se před sportovním výkonem, nikoliv po něm. Na FIT – Energie naváže například FIT – Relax a další, které jsou aktuálně ve fázi vývoje a testování.

 

Produkty pro zvířecí miláčky a udržení jejich dobré kondice nesou označení ZOO, a toto spektrum se bude nadále rozšiřovat. ZOO je také základem dalších druhů, které budou následovat. Odlišné přípravky se liší obohacením o další bylinné či jiné přírodní složky, které se vzájemně doplňují a následně násobí výsledné účinky.

Je náš výluh opravdu pro každého?

Jsme rádi, že spektrum využití si může najít každý – od pomoci při zdravotních problémech až po optimalizaci fyzického nebo psychického výkonu pro ty, co chtějí a potřebují svůj život žít na maximum.

Jediným omezením využití „pro každého“ jsou naše omezené výrobní kapacity, protože naším cílem je zaměření na kvalitu a nikoliv kvantitu.

S ohledem na jedinečné pěstitelské i výrobní podmínky nechceme dělat kompromisy, ale těšíme se, že postupně budeme moci náš sortiment stále rozšiřovat – a to jak v množství vyrobených produktů, tak i v šíři jeho spektra.

Každý nový zákazník se tak stává našim partnerem a podporovatelem pro stále rostoucí komunitu dalších nadšených uživatelů. To nejlepší je před námi...