Náš unikátní přístup k rostlinám

Náš unikátní přístup

Když děláte věci jinak, jste unikátní, i když to není váš cíl. Rádi bychom vám přiblížili, jak vznikají naše produkty a co stojí za naší prací. Naším cílem je přinést lidem přírodní informace prostřednictvím našich výrobků, a proto musí být naše práce od počátku spojena s přírodou. Od pečlivého výběru a přípravy půdy po péči o prostředí ve kterém mají rostliny růst.

                              
                       

"Miminka" konopí (klony) jsou nasazena do připravených prostorů, kde mají čas se aklimatizovat a zvyknout si na své nové prostředí. Náš zahradník má spoustu porozumění a péče, které s láskou věnuje našim rostlinám. Komunikuje s nimi a stará se o jejich potřeby, aby rostly zdravě a krásně. Tento proces není vůbec snadný, ale ten pocit, který z něj máme, je nezaměnitelný.

Držet krok s přírodou není jednoduché, ale jsme otevření učení a přijímání nových znalostí. Chceme-li dosáhnout vynikajících výsledků, musíme být pokorní a vybrat si cestu, která přináší nejmenší odpor. Možná by bylo pohodlnější používat chemické přípravky pro větší výtěžnost, ale naším hlavním cílem není kvantita, ale KVALITA. Ten pocit, který získáme díky dobře odvedené práci a výrobkům špičkové kvality, je nepopsatelný. A to je teprve začátek, protože cesta od sklizně až k finálnímu produktu je ještě dlouhá.